Spotkanie organizacyjne Łódź 29.01-31.01.2017

„HerE smeLls Like Oscar – an international upskilling program of high school students in the field of film journalism"

W dniach 29 - 31.01.2017r odbyło się w Łodzi spotkanie organizacyjne w ramach projektu Zapach Oskara – międzynarodowy program dla uczniów liceum rozwijający umiejętności z zakresu dziennikarstwa filmowego/.

W Łodzi gościła grupa z kutiny /2 uczniów i 2 opiekunów/. Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe działania prowadzone w ramach projektu oraz omówiono dalsze zagadnienia do realizacji. Przede wszystkim omawiano zagadnienia do realizacji w ramach krótkoterminowej wymiany uczniów, która odbędzie się w Łodzi, w marcu. Podczas spotkania przeprowadzono zajęcia integracyjne ułatwiające kontakty między grupami. Uczestnicy spotkania obejrzeli również propozycję filmu instruktażowego przygotowanego przez grupę polską. Na podstawie tego filmu powstanie film instruktażowy, który będzie produktem projektu. jednocześnie ustalono treści jakie zawierać będzie raport instruktażowy, który jest kolejnym produktem projektu. Po za tym było jak zwykle miło, sympatycznie i serdecznie. Czekamy na kolejne spotkanie. Poniżej kilka zdjęć - przyjacielskich i sympatycznych.